• Staw_J_2
  • J2016_4
  • J2016_5

Omnibus 2012

25.06.2012 w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy ogólnej "Omnibus 2012", który zorganizowały Panie Aniela Szajca i Anna Kulasza w ramach Programu Szkoła bez przemocy.

Przedstawiciele klas przystąpili do ostrej rywalizacji o tytuł najlepszego z najlepszych - "Omnibusa 2012": Julia Fronia kl. IA, Laura Michalczyk kl. IB, Klaudia Balcer kl. IC, Anna Mikula kl. IIA, Monika Polednia kl. IIB, Rafał Starak kl. IIC, Kamila Krawczyk kl. IID, Krystian Komor kl. IIIA, Piotr Konieczny kl. IIIB, Rafał Kinder kl. IIIC i Daniel Kluczny kl. IIID.

Uczestnicy zostali zapoznani z regułami konkursu, po czym wzięli udział w dwóch rundach, każda obejmowała trzy pytania z różnych dziedzin wiedzy. W decydującej trzeciej rundzie zwyciężyła Klaudia Balcer z klasy IC, która otrzymała zaszczytny tytuł "Omnibusa 2012" -gratulujemy!

Impreza była również okazją do zaprezentowania nowej odsłony strony internetowej Publicznego Gimnazjum w Turawie przez jej autora - Krystiana Komora z klasy IIIA.

Jesteś tutaj: